Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha a muffint bögrében vagy...

Ha a muffint bögrében vagy csészében szeretném megsütni, azt betehetem a sütőbe? Szét fog robbanni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha pirex,akkor nem.A helyedben egy bögrét betennék próbának,mielőtt az egész tészta tönkremenne.Elvileg a bögrék égetett anyagból készülnek,tehát bírniuk kellene a sütést is.
2009. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak speciális bögrével próbáld a rendes szétrobbanhat.


Nekem is robbant már szét pár dolog és még az üzletben sem akarták elhinni, pedig millió darabra robbant szét. Nagyon meg kell válogatni melyik az ami valóban bírja az ilyesmit.

2009. jún. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát... mostmár mindegy. azért köszönöm:D épp sülnek a sütik... de a biztonság kedvéért befóliáztam az egészet... kitudja..:S:D
2009. jún. 29. 09:45
 4/5 anonim ***** válasza:
na robbantak?:D várom a fejleményeket xD
2009. jún. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

neeem:D nemrobbantak. viszont nagyon rossz lett, mert nem sült át... de a teteje már szétégett:'(:D


szerencse hogy csak 2-t raktam be, igy még a normális muffinsütőbe is maradt egy pár:D

2009. jún. 29. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!