Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a véleményetek a sajtgolyór...

Mi a véleményetek a sajtgolyóról? Csináltatok már lyet? Nem lett nagyon üres belül?

Figyelt kérdés
nagyon nagyon régen csináltam ilyet és nem volt egy nagy szám, a belseje nagyon üres volt,
2012. jún. 14. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyan nem tudom miről írsz, de nagyon érdekel! Privátban ha lehet leírod nekem a receptjét? :)

Előre is köszönöm :)

2012. jún. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Égetett tésztára gondolsz? Azt tudom csak elképzelni üregesnek, de annak pont az a lényege. Megtöltheted bármivel, ami tetszik.
2012. jún. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én rizses sajtgombócot szoktam, általában maradék rizs hasznosítására.a rizst 1 tojással és annyi reszelsajttal

gyúrom össze, hogy formázható legyen.sóval ,borssal ízesítem, bepanírozom és forró zsiradékban aranysárgára sütöm. konyhai papírtörlőre szedem.kecsappal, majonézzel vagy friss salátával önálló fogás, de könnyű pl sültcsirke, vagy hal mellé köretnek is finom.

2012. jún. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megkeresem a receptet akkor :)
2012. jún. 15. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!