Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Raffaello recept kapcsán: tejpor?

Raffaello recept kapcsán: tejpor?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy neten, ahogy olvasgattam,minden recept említ tejport. Vajon elhanyagolható? Esetleg helyettesíthető? És ha igen, mivel? Előre is köszi:)

2012. jún. 20. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:

sajnos csak sokkal több kúkusszal lehet kiváltani a tejport, mert a szárazanyag tartalmának a tejpor jelenetős része.

de vannak tejpor nélküli receptek is.

így írd be a g-be "raffaelló tejpor nélkül".

biztosan találsz kedvedre valót:)

2012. jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én csináltam már úgy is, hogy kávéfehérítőt raktam bele tejpor helyett, mert nem kaptam. Persze nem Maresi-t, meg ilyesmit, hanem valami olcsó fajtát.:) Nem igazán éreztem különbséget. Amúgy tényleg nehéz már tejport találni, nem is értem, miért...
2012. jún. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Örök hálám. :)
2012. jún. 20. 15:55
 4/9 A kérdező kommentje:
de amúgy az ízében van különbség ha mellőzöm a tejport?:)
2012. jún. 20. 15:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy van különbség. Már ha arra gondolsz, hgoy kihagyod a tejport és nem teszel helyette semmit. Ha kókusszal pótlod pl... A tejportól lesz olyan krémes. Elég sok is kell bele. Na most kihagyva vajjal és cukorral összegyúrt kókuszreszelék.... Az úgy elég gyér.. Ehető, de más, nem az igazi íz. Kávékrémporral már sokkal jobb az eredmény, tehát legalább azt tegyél bele! De a finom tiszta tejpor az igazi!
2012. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen, van különbség, nem is kicsi
2012. jún. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Anya neha süritett tejjel csinalja, de azt nem szeretjük annyira.
2012. jún. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha, azért akarod helyettesíteni, mert sehol se kapni, akkor szólok, hogy én találtam múltkor itt Debrecenben olyan üzletet, ahol kapni. (Egyik biobolt)
2012. jún. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is kávékrémporral szoktam csinálni, a completással. szerintem olcsóbb is, mint a tejpor, és bár nincs összehasonlítási alapom, semmi kivetnivaló nem volt benne :D
2012. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!