Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek egy 100 grammos...

Szerintetek egy 100 grammos Alsa gyümölcskocsonyapor elég lesz két gyümölcs tortára?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.Pont egy tortára elegendő, főleg ha nagyobb szemű gyümölcsöt használsz és szeretnéd hogy nagyjából befedje.
2012. jún. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most néztem meg, hogy egy csomag tortazselé 12 gr-os. szépen, egyenletesen befed egy gyümölcstortát.

szerintem a Alsának is bőven elégnek kell lennie 2 tortára.

a gyümkocsonyapor még keményebb állagot is ad, mint egy bevonózselé.

szerintem mindenképpen vedd ketté, és külön csináld tortánként, mert, mire a másodikra kennéd belvadhat, és melegítve nem biztos, hogy jó lenne.

ennyi fáradságot megér, hogy szépek legyenek a torták.

2012. jún. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Arra nincs mit adni hogy a kistasakos zselé és az ALSA hány gr.A lényeg hogy mennyi zselé lesz belőle.Az Alsában benne van a cukor,(ezért is 100 gr-os) csak vizet kell adni hozzá, méghozzá 3 dl.Kizárt dolognak tartom hogy 3 dl zselé szépen befedne 2 tortát.

Még annyit hogy a 12 gr-os dr Oetker zseléporhoz plusz cukrot kell adni, és ahhoz is 3 dl folyadékot, azaz éppen annyi zselé lesz abból is, ami szintén egy darab torta bevonására elég.

2012. jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!