Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tehetek bele színezéket?

Tehetek bele színezéket?

Figyelt kérdés
A hétvégén megszeretném lepni a párom muffin-nal,az lenne a kérdésem hogy valami színes muffint szeretnék az alaptésztába rakhatok e ételszínezéket? / Tudom hogy nem egészséges..de csak most az 1x..)

2012. aug. 1. 16:25
 1/3 anonim válasza:
Tehetsz,de természetes anyagokkal is szinezheted. A cukormaz vagy tojásfehérje mázat is szinezheted,az még jobban feldobja. Pl gyümölccsel színescukorral a tetején. Ribizlivel stb
2012. aug. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy sütéskor a szín kivilágosodik a nyers tésztához képest. Ha sok ételfestéket teszel bele, hígabb lesz, tehát liszttel lehet egy kicsit bővebben, de majd fogod látni. Sok sikert! Én egyébként szoktam színes linzereket sütni, nincs vele semmi gond ;)
2012. aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 2. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!