Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A gofri nyers tésztája eláll...

A gofri nyers tésztája eláll a hűtőben 3 napig?

Figyelt kérdés
Mmmmmm, ezt a kérdést nem tudom egyéb mással kiegészíteni. :)
2012. aug. 8. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Én legfeljebb másnapig tartanám hütöben, tovább nem, mert igen valószinüleg elkezdene erjedni. AMit esetleg megpróbálhatsz, hogy lefagyasztod a tésztát.
2012. aug. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ.

Tudod, lesz egy 3 napos ünnep itt, és ilyenkor a vendégek véletlenszerűen esnek be. Összesen olyan 20 embert várok, de nem tudom ki mikor jön a 3 napban.


Valami olyasmit kellene csinálnom, ami édes, könnyen elkészíthető, és eláll 3 napig.


Basszus, lehet, hogy ezt a kérdést kellett volna kiírnom...

2012. aug. 8. 21:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz muffint késziteni? Annak a tésztáját össze lehet pár perc alatt keverni (akár elö is tudod késziteni a száraz dolgokat egy tálba, a nedves részt meg pillanatok alatt össze lehet keverni), és kb 20 perc alatt megsül, amig te beszélgetsz a vendégekkel.
2012. aug. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam a muffinra, csak ayyal ay a baj, hogz UFO s-t[m van, amin nem lehet lejjebb, vagz feljebb tenni a tepsit, és a hőfokot sem lehet szabályozni. (2 kapcsolója van; az alső, és a felső fűtőszálé.)

Szóval a hátsók odakozmálnak, az elsők közepe meg nyers marad. Ha meg kinyitom forgatni, akkor összeesik a tészta.

:(

2012. aug. 8. 21:39
 5/8 A kérdező kommentje:
Pfff bocsánat a buta karakterekért, valahogy átváltott a billenyűzetem angolra...
2012. aug. 8. 21:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagy süss elöre több palacsintát, azt akár egyenként is le lehet fagyasztani és amikor jön valaki, akkor annyir veszel ki, amennyire éppen szükség van.

(Egyenként azt jelenti, hogy minden palacsinta közé dupla fóliát - folpack - teszel, és amikor kell, könnyen ki tudsz egyszerre egyet venni.)

2012. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szuper! Így fogom csinálni!!!

Köszi szépen.

2012. aug. 8. 22:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Szivesen, sok sikert!!!
2012. aug. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!