Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gofrit sütök. Amikor aztmondja...

Gofrit sütök. Amikor aztmondja a gépezet h jó, és szétnyitom, mindig szétválik a gofri, vagyis a közepe még nyers, ha meg továbbsütöm, odaég, mit csináljak?

Figyelt kérdés
mááááár annyira elegem van hogy ez taszítózóó éáááááá kérlek segítsetek mert már szétégettem a kezem és hamarosan kivágom az ajtón ezt a gofrisütőt. a tésztát nem dobhatom ki..
2010. nov. 3. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
próbáld picit megolajozni a sütőt mielőtt a tésztát beleöntöd.
2010. nov. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Híg lehet a tésztád. Tegyél bele kis lisztet, próbáld úgy sütni tovább.
2010. nov. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
már sírok. 9kor kezdtem el csinálni és eddig van két gofrim. tojás nem jó??
2010. nov. 3. 11:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen sütővel sütöd, de az enyém sosem szól, hogy jó. Ha arra a lámpára gondolsz ami időnként kialszik az nekem nem azt jelenti, hogy már kész a gofri, hanem, hogy fűt vagy nem fűt éppen a gép. Mérdd az időt és Te állapítsd meg, hogy jó-e.
2010. nov. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom kereken 18 percen keresztül sírva nevettem ezen a beírásodon... :D De édi vagy, ne legyél már ennyire ideges... Szegényem. De most is szakadok már megint. :) Olyan cuki vagy, bár biztos lány vagy, szóval ne érts félre. :)

Mit szólnál, ha nem gofrit sütnél, hanem palacsintát abból a tésztából?

2010. nov. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

14 éves lány vagyok.

de tettem hozzá lisztet és végre jó :)

2010. nov. 3. 12:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Így van, ne legyen túl folyós!

Ha sok cukrot teszel bele, attól meg barna lesz.

Addig süsd, amig a gofrisütő két oldalán jön ki a gőz. Mikor az abbamarad, akkor jóeséllyel kész van.


(A tanácsért cserébe pár darabot átküldhetnél priviben! :))

2012. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!