Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Jaffa, vanília, mogyoró,...

Jaffa, vanília, mogyoró, piskóta, kókusz kombináció illik a tortába?

Figyelt kérdés
Itthon mondtam, hogy ilyen tortát rendeljenek a szülinapomra, csak hát szerintük nem megy ez a kombináció. Szerintetek?

2012. szept. 25. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind egyszerre? Szerintem nem megy, valamit szelektálni kell belőle.... szerintem. Szerintem vagy mogyoró vagy kókusz . HA csak nem emeletes tortát szeretnél, és az egyik torta ilyen , a másik meg olyan. A jaffa= narancs - az talán megy a mogyoróhoz, de a kókuszhoz már nem. A vanília jó a mogyoróhoz is , és megy a kókuszhoz is, de csak annyira, hogy ne nyomja el se a mogyoró, se a kókusz ízét. De amúgy ízlés dolga. Gondold át újra, hogy mit is szeretnél.... És (!) Boldog szülinapot!
2012. szept. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor vanília,mogyoró,kókusz lesz. :) nagyon szépen köszönöm!
2012. szept. 25. 17:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a narancsot hagyd ki ebből az egyvelegből.
2012. szept. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem összeillik.

Ez olyan üdítős szelet féle torta lesz.

Jaffa zselés legyen a teteje, vanília krém alá és mehet bele a kókusz a vaníliás krémbe, aztán a piskóta meg mogyorós legyen és már jó is.

Szerintem finom lesz! :)

2012. okt. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tippeket! megy a felpont. mindenkinek! :)
2012. okt. 8. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!