Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csokis-banános palacsintát...

Csokis-banános palacsintát szeretnék csinálni, a csokit milyen formában tudom beletenni?

Figyelt kérdés
Gondolom valami Nutella-féle csokikrém kellene, de az nem túl kemény, keverni kell valamivel, vagy ha megmelegítem, akkor folyékonyabb lesz az állaga?

2012. szept. 28. 12:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
A nutellát ha beleteszed a melleg palacsintába az elolvad.Ha kihül akkor sem keménykedik vissza!Vagy sütés elött vedd ki egy fél órával.
2012. szept. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 tetro ***** válasza:
Sima csokiból csinálj. Vízgőz fölött felolvasztod aztán vajat keversz bele. Valamivel hígíthatod is.
2012. szept. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én csokipudnigost is szoktam vagy bolti csokiszószosat
2012. szept. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jaaaj gyerekek, folyik a nyálam...

Én maradnék a Nutellánál. Ne tedd be a hűtőbe, amíg csinálod a palacsintát, és akkor elég kenhető lesz.

2012. szept. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Microba melegits meg picit a nutellát és már kenhető is,én igy szoktam:) Megkeményedni nálunk nincs ideje utána.
2012. szept. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1ébként a banánt milyen formában teszed bele?
2012. szept. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez is jó kérdés :) Lehet csak belevagdosom valamekkora darabokban, ti mit ajánlotok?
2012. szept. 28. 13:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Én csak simán megszórnám Nesquick kakaóval rászeletelném a banánt és betolnám:)Kár túlbonyolítani, és a nesquck olyan finom csokiízű. Én a tejberizst szoktam így enni.
2012. szept. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is darabokra vágnám,fini lehet. Kész már? :)
2012. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Holnapi terv még csak, lehet többféle verziót is kipróbálunk, ha sikerül, akkor majd jönnek a saját vélemények is :) Mindenkinek köszönöm a választ, holnapig még jöhet ötlet :)
2012. szept. 28. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!