Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » S. O. S! Kicsit túl sós lett...

S. O. S! Kicsit túl sós lett a sajtgaluska levesem. Hogy tudom lágyítani az ízét?

Figyelt kérdés

#elsózás-lágyítás
2012. okt. 3. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az ételt, de főzz bele pár db nyers krumplit, az valamennyire elveszi a sós ízét.
2012. okt. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egy kis kévéskanál cukrot elbír. sokat segít a sós íz tompításában.
2012. okt. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem sikerül kicsit lágyítani az ízét.
2012. okt. 3. 11:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Kis kávékanál cukrot? Jóságos ég!!! Fogalmad sincs, mekkora adag a leves, nem mindegy, hogy fél literben kis kávéskanál vagy 5 literes fazékban!!!!


Kérdező, krumplit főzz bele, a cukrot felejtsd el.

2012. okt. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne vitatkozz és ne ítélj, ha nem tudod miről van szó!!!
2012. okt. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4/5-ös! Légy oly szíves,ne vitatkozz!!

Nem azért tettem ki a kérdést,mert arra vagyok kíváncsi,hogy ki-kiben-hol tud belekötni!! - mellesleg ettél már sajtgaluska levest? Tudod mi az??

Az 1. válaszadót nem "szúrtam le",mert Ő jelezte is,hogy nem tudja milyen az. Köszönöm Neki is,hogy megpróbált segíteni!!

Na már most Te nem írtad sem azt,hogy tudod,sem azt hogy nem,de ha ismernéd,tudnád,hogy abba zöldség annyira dukál,mint gyümölcslevesbe a répa!

A cukor jó ötlet volt!!- Bár egy tányérnyiba tettem csak egy minimálisat,jól elkevertem/ a miheztartás végett,csak egy levest baftam el,nem pedig IQ halálom van! Tehát a kezdő lökés megvolt a cukros válasszal,onnantól csak kísérletezni kellett,hogy nagyjából mennyi kell egy tányérnyiba... Vagy szerinted nem képesek az emberek végig gondolni,annyira hülyék,hogy az adott adagba kb mennyi cukor lehet jó?


Látod,mit értél el azzal,hogy belekötöttél egy Válaszadóba? Ha nem értesz egyet máskor,akkor pl annyit írj,hogy: szerintem a cukor nem jó,inkább a krumplival próbálnám. Ezzel időt és energiát spórolnál Mindenkinek,Te sem húznád fel Magad azon,hogy pár embernek nem tetszik a válaszod,és ezt szóvá is teszik! Ne haragudj,hogy nem voltam túl kedves,de nagyon fel tudnak mérgelni azok,akik képesek vitát indítani!- tudom,nem kell erre reagálni,de ok-okozat!...


További szép napot!!

2012. okt. 3. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!