Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Babapiskótára milyen csokiönte...

Babapiskótára milyen csokiöntet jó?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam,hogy apró darabokra törném tennék bele mazsolát és végül leönteném valamilyen csokiöntettel.Csak azt nem tudom,hogy hogy lehet ilyet csinálni?Valami nem túl sürü inkább vizes,édes és finom legyen.Tudtok segíteni?

2012. okt. 3. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

vanilia és coskipudinggal szoktuk.

Ha lágyabbra akarod csináld hígabbra, mint recept írja.

Hmm és jó kis tejszínhab a tetején :P

2012. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
most csináltam épp:))) Nem kell apróra törni felesbe rétegekben egy mélyebb tálba. Vanília pudinggal leöntöttem, persze csokis is jó. Lehet egy kicsit több tej benne, vagy előtte egy kis tejet ráönteni. Beszívja és tortaszerű lesz. Nagyon finom!
2012. okt. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meggylébe belemártod és úgy rakod le, majd csokipudinggal leöntöd.Ha többet akarsz rétegezheted több pudinggal, mutatós és finom./ csoki-vanilia-karamell-eperpuding /
2012. okt. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2- és jó, ha állni tud 2-3 órát, és nem tömik be azonnal :)
2012. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat :)
2012. okt. 3. 21:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!