Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fagyasztott halak közül...

Fagyasztott halak közül melyik legjobb, legfinomabb? Olyat szeretnék amiben biztos nincs szálka! Márkát meg árat is írnátok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Legfinomabb a szürke-harcsa. Ez hazai halacska.

Tengeriekből úgy tudom a tonhal a szálka nélküli.


Hogy Pesten hol, mennyiért adják, nem tudom, a mi kis városunkban akármit is vásárolsz, kb. 2000/kg-ban számolhatsz.

2012. nov. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A pangasius a legbiztosabb, hogy nincs benne semmi szálka.

édesvizi hal, egy kiló a jéggel együtt kb 800-1000 ft körül van. azért írom, hogy a jéggel együtt, mert szeletenként egyedileg fagyasztják, és ez sajnos benne van a kiló árban.tisztán 80 deka.

kisgyerek is van a családban, csak ezt adjuk teljes biztonsággal neki, és más mindenki is szereti.

fogsz majd kapni egy csomó lecikiző kommentet, linket, de mindenkinek magának kell eldönteni, hogy mit főz, és milyen "cikkeknek" hisz.

a magyar libamájat is lejáratták már külföldön...

2012. nov. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Metró áruház: 2kg kiszerelés alaszkai tőke halfilé :

Royal greenland- német gyártmány . 2500 ft körül van .

Nem egybe ömlesztve van fagyasztva

,szeletenként is ki tudod venni a zacskóbol. Ami még jó benne,ha kienged ott a tömör halhús,nem úgy mint a pangasiusnál ,ahol 80% víz és alig van hal hús .

2012. nov. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1-es vagyok!

Amit én írtam, az haltörzs, egyben van, tehát akár hosszú szeletben is felszelheted, akár keresztbe, kis karika-formára, akármelyiket úgy kb. 2000/kg-ért

2012. nov. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

afrikai harcsafilé egyértelmű. Nincs az a tipikus mocsár íz,sőt erőteljes hal íze sincs és 0 szálka. Csak egy baj van hogy hónapok óta nem találok multikban:( Ha valaki lát szóljon. Pangasiust nem szeretem, most hekkel helyettesítem. Kevés szálka van benne,de nincs meg a fent említett mellékíz,finom hal nagyon.

De ha valaki tudja hogy hol lehet kapni afrikai harcsafilét megköszönném..Állítólag Aldiba van de nagyon messze van tőlünk,feleslegesen nem akarok kiutazni odaáig.

2012. nov. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát igen! Ha nincs Tiszából kifogott szürke harcsa, jó lenne az afrikai harcsa is.

Talán hívd fel őket telefonon, kérdezz rá, hogy van-e nekik, és csak úgy indulj el!

2012. nov. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11.03-as olvasd már el, hogy mennyi pangasius tiszta súlya. 80 deka halhús, 20 % jég. legalább beismerik a technológiát, de ez így korrekt. azért ne vezesd félre a kérdezőt...
2012. nov. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Metró áruházban és Tescoban is van afrikai harcsa filé .

A Metró áruházban nov 7ig a nyuzott afrikai harcsa filé 1700 Ft /Kg

A nyuzott afrika harcsa törzs 1400 Ft /kg..

Sajnos a Tesco áraira nem emlékszekem.

Metró honlapján megtalálod az akciós újságban..

2012. nov. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

metro kártyám sajnos nincs.

Tescoba meg nincs ott már jópárszor néztem ott is megszűnt:( Először kezdte a spar megszüntetni utána a tesco is. Nem értem miért kell a finom dolgokat megszüntetni?

2012. nov. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Afrikai harcsa filét az Auchanba láttam pénteken,de nem néztem meg ,hogy mennyibe kerül.
2012. nov. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!