Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vettem egy csomag sütnivaló...

Vettem egy csomag sütnivaló kolbászt és egy csomag rizseshurkát. Szeretném ebédre megsütni a sütőben. Hogy csináljam? Kezdő vagyok! :-)

Figyelt kérdés

2012. dec. 16. 10:37
 1/6 degesz válasza:
100%
Tedd tepsibe, kevés zsír + egy kis víz alá. Szurkáld meg villával, hústűvel vagy fogpiszkálóval hogy ne hasadjon ki. Én meg is szoktam fordítani kb. 20 perc sülés után, ekkor ismét megszurkálom. Biztosan finom lesz.
2012. dec. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy csinálom, ahogy az első válaszoló írta.
2012. dec. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én vizet nem szoktam alá,én vékony karikára vágott krumplit szoktam alá rétegezni amit megvárok hogy megpirul de puha maradjon,és ráfolyik a sülő kolbi meg hurka szaftja. Isteni ilyen körettel:)
2012. dec. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Majd megírom hogy sikerült!

2012. dec. 16. 11:36
 5/6 anonim ***** válasza:

A szúrkálás csak a már kissé megsült hurkánál eredményes / vagy nem :(/ de kolbászt ne böködd meg, meg kiszárad, mint tapló.

zsírban sütni mindegyiket, fagyos zsírral megkenve, aztán lesz ami lesz... úgy is jön a világvége (vicc)

2012. dec. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Jól néznek ki. A hurka alulmaradt a harcban kissé, mert a végein kifolyt a cucc. De a kolbász is jól néz ki! :-D

Az ízük késöbb derül csak ki. Az meg nem rajtam múlik.


Úgy csináltam ahogy az 1-es írta! Köszönöm!

2012. dec. 16. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!