Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ünnepi ételek, amiket előző...

Ünnepi ételek, amiket előző nap elkészíthetek?

Figyelt kérdés
Mondanátok ilyen kajákat? Nagyon mozgalmas karácsonyunk lesz, nem tudok délelőtt főzőcskézni, de mire hazajövünk csak szeretnék valami különlegeseb ebédet varázsolni.
2012. dec. 19. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:

- töltött káposzta

- húsleves (tészta belefőzése nélkül)

- pörköltek, csak a köretet készítsd frissen

- rántani való husit előre panírozhatod

- hidegtálat előző nap teljes egészében elkészítheted

2012. dec. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Halászlé, rántott hal-köretek. Nekem is vendégeim lesznek, igy előre fogok készülni. Megfőzöm a halászlét, és lepaszirozom készre. A halszeleteket gyengén lesózom lefóliázom a tejjel együtt elteszem. Ezeket majd frissen főzöm bele a levesbe. A rántani való szeleteket is lesózom, az is frissen készül. Nem panirozom be, mert rá"olvad". Elkészitem a majonézes francia salátát, és az ecetes krumpli salátát - kiflikrumpliból. Ezeknek direkt jó, ha állnak másnapig, összeérnek. A rizst szintén frissen készitem, de azt esetleg megcsinálhatod előre, mert jól melegithető. A beiglit már szombaton elkészitem. A mézes krémes is. Ez a vacsora Szent Este.
2012. dec. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!