Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok írni/linkelni kicsit...

Tudnátok írni/linkelni kicsit különlegesebb salátarecepteket?

Figyelt kérdés
Köszönöm!!!
2013. jan. 22. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen salátákra gondolsz: hús mellé, önálló étkezésnek megfelelö, fogyókúrás vagy mindegy?
2013. jan. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

olyat ami vacsira jó...igazából nem kell hogy fogyókúrás legyen....


húsos is lehet, de olyan is amihez mondjuk hal kell..


szóval szinte bármi jöhet ami kicsit különlegesebb és fincsi :)

2013. jan. 22. 16:45
 4/6 A kérdező kommentje:

találtam én is egy jót...szerintem este ezt kipróbálom...

[link]

2013. jan. 22. 17:00
 5/6 anonim ***** válasza:

- 2 db. nyers alma hámozva, kockára vágva

- 4 db. főtt tojás kockára vágva

- 3-4 db. csemegeuborka karikára szelve (nyáron kígyóubi cca 8-10 cm felkockázva)

Ehhez egy doboz joghurtba, vagy kefírbe ételízesítőt és őrölt borsot keversz, azzal leöntöd. Szoktam, hogy tartárt készítek rá. Minimum 4 órát érjen össze a hűtőben.

Imádom.


Ha van, rakhatsz hozzá csíkokra vágott salátát, vagy kínai kelt, felkockázott trapista sajtot is.

2013. jan. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amit az utolsó mondott, nagyon finom, mi is szoktuk csinálni :)


Az is nagyon jó, ha lereszel egy céklát, egy sárgarépát lereszelsz, almát kockázol, ezeket összeforgatod, és mézes citromos joghurtba forgatod.


Amit mi még kedvelünk, az, hogy veszünk egy nagy jégsalátát, egy szem főtt édes burgonyát és 2 szem főt krumplit, két marék főtt kukoricát, 1 doboz fürjtojást. Ehhez vagy tonhalkonzervet adunk és majonézes dresszinget öntünk, csirkemellel is finom, vagy valamiféle finom grillezett kecske sajtot, és joghurtos az öntet hozzá.

2013. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!