Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Képvíselő fánkhoz elfogyott a...

Képvíselő fánkhoz elfogyott a vaniliás krémem, de maradt még 8db fánk csinálhatok bele ét csokis rumos krémet? Milyen lenne?

Figyelt kérdés
Nincs már itthon vaniliás puding ,a kis boltban ami közel van pedig 125 ft 1zacskó pudingpor ....
2013. febr. 1. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze csinálhatsz, jó lesz azzal is.

Vagy tehetsz bele ha van otthon csoki pudingot vagy valaki csak simán tejszínhabot nyom bele.

2013. febr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajtkrémet is tehetsz bele.
2013. febr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még kérdezed a csokis rumos krémet? Felséges.

Nagyon meglehet, hogy még (ha van) felbontanék egy üveg meggyet, és a csokis-krémbe kavarnék belőle néhány szemet, és úgy tölteném meg. Ha lúd, legyen kövér! jelszóval. :))))

2013. febr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És 125 ft sok egy csomag pudingért? Szerintem én ennél olcsóbban még soha nem vettem. Bár lehet. Nem szoktam figyelni. Amúgy jó bele a csokis is, csak az már nem képviselőfánk lesz. A rumot én személy szerint kihagynám, mert nem szeretem, de ha nektek bejön, simán mehet. A meggy is jó ötlet, vagy fagyasztott málna, eper. És ha már csokis, a fánk tetejét olvasztott csokiba is márthatnád.
2013. febr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!