Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kipróbált, finom kavart süti...

Gyümi14 kérdése:

Kipróbált, finom kavart süti receptek?

Figyelt kérdés
Vendégeknek szeretném gyorsan összedobni, ha lehet valamilyen tejszinhabos, gyümölcsös receptet szeretnék, de jöhetnek más ötletek is. :)

2013. ápr. 10. 19:16
 1/8 anonim válasza:
2 bögre liszt,1 bögre cukor,1 bögre tej, 1 vagy 2 tojás de ha nincs az sem baj, fél bögre olaj, 10-15 dkg vaj 1 csomag sütőpor.Ezt össze kevered kivajazott kilisztezett tepsibe öntöd és be a sütőbe, tűpróbáig kell sütni. De amúgy az én sütőmbe kb 1 óra és kész a tojás nélküli meg 40-45 perc.ha meg sült akkor ketté vágod mint egy tortát de nem muszáj rakhatod a tetejére is csak simán, kemény habbá vert tejszínt össze keversz mondjuk vaníliás pudinggal, rákened és díszítésnek raksz rá valamilyen gyümölcsöt. szerintem isteni egy süti. :)És hamar kész van.
2013. ápr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Első vagyok ezt meg tudod csinálni kakaósban is, meg diósban is csak akkor az egyik bögre liszt helyett darált dió kell bele.
2013. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt kipróbálom, köszi szépen :)
2013. ápr. 10. 19:39
 4/8 anonim válasza:
nincs mit csak a pudingot ne fél liter tejjel csináld hanem csak három és fél négy deci tejjel. :)
2013. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké, most fogok neki, majd megirom , hogy sikerült :)
2013. ápr. 11. 09:23
 6/8 anonim válasza:
okés nagyon kiváncsi vagyok rá, majd képet is rakj fel róla :)
2013. ápr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szép és finom is, sziv formában csináltam, csak nem tudom hogyan kell képet feltölteni róla :(
2013. ápr. 11. 19:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon fel tudd tölteni. [link]
2013. ápr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!