Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen könnyű, gyorsan elkészí...

Milyen könnyű, gyorsan elkészíthető, lehetőleg főzés nélküli kipróbált, finom sütiket ismertek?

Figyelt kérdés
11/l(11éves lány vagyok)eléggé érdekel a sütés,főzés és megszeretném lepni a szüleimet egy kis sütivel.meg hát nem sokára lesz a barátnőm névnapja is.a sütiket receptel,hozzávalókkal,sütési hőfokkal,sütési idővel kérném ha lehet.előre is kösz.amugy ugy utolag weboldalcimet csak olyat irjatok ahogy már leirtam a feltételeket szoval ahhoz képest legyen meg minden.ha lehet akkor olyanokat amit nem kell sutni de jöhet sütnivaló is csak ne olyan h meg kell sütni vagy negy piskótát.
2013. jan. 10. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikrós süti, bögrés süti.
2013. jan. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
2013. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz,de nekem direkt recept kellene.amugy allergiás vagyok a tejre azt elfelejtettem mondani.ugyhogy olyat amiben nincs tej.meg van még egy bibi a tesóm meg tojás allergiás.tudom h ilyen suti nagyon kevés vanamibe tej és tojás sem kell.de mint egy.szvl az a lényeg h ne legyen benne tejés lehetőleg kevés tojás.
2013. jan. 10. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!