Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A páromat szeretném meglepni...

A páromat szeretném meglepni egy nagyon finom ebéddel ugyanis 3hét után most találkozunk újra. Szerintetek jó ez az összeállítás?

Figyelt kérdés

(Tudom van aki hosszabb ideig nem látja a párját, de nekem ez is rettentő sok..)


Nem bírja a nehéz, zsíros kajákat így arra gondoltam, hogy a kedvenc ételeiből állítok össze egy könnyű mégis laktató ebédet.

Hideg meggyleves,

(füstölt)sajtos-sonkás hústekercs szósszal rizzsel, és desszertnek mindenféle ízű palacsinta


Jó az összeállítás? Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. ápr. 16. 10:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
csorog a nyálam... Hol is laktok ? :D :P
2013. ápr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:D és JNSZ megye! :D
2013. ápr. 16. 13:23
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó összeállítás :) 6-osnak igaza van :))) Én rizs helyett valami krumplisat csinálnék (pl.: krumplipüré, sült krumpli ) én a krumplit jobban szeretem mint a rizst, de ez én vagyok. Ha a barátod rizs rajongó akkor persze csinálj rizst :))
2013. ápr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!