Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hova tudnám elvinni a barátnőm...

Hova tudnám elvinni a barátnőmet étterembe?

Figyelt kérdés
Hamarosan egy évesek leszünk és szeretném meglepni őt egy vacsorával, de tanácstalan vagyok, hogy hova vihetném el. Budapesten lenne a vacsora és szeretnék tanácsot kérni, hogy valaki tudna-e ajánlani egy jó, szép, normális árú éttermet, ha lehet a Pesti oldalon.

2013. ápr. 24. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyen típusú kérdésre már pár tucatszor válaszoltunk, tehát akkor újra: a Bécsi szelet vendéglőt szokták/tuk ajánlani a József körúton, a Darshan Udvart a Krúdy Gyula utcában, a Pesti Sörcsarnokot a Vámház krt-on, a Ráday utcából több helyet, a Stexet, stb. stb. De ebben nincsenek benne a kínai, arab, olasz, stb. helyek, amik minden háztömbben vannak.
2013. ápr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Válaszoltam és kimoderálták. O.o


Én a Deák téri olasz gyorséttermet ajánlom, V**iano (lehet nem szabad leírni a nevét?). Minden csaj bukik rá :P


Vagy, ha valami nagyon elegánsat, de gazdaságosat szeretnél, akkor Araz étterem, ami a Blahán található egy szállodában. Kétféle napi menü közül választhatunk 1590 és 1390 Ft-ért, ami tartalmaz egy limonádét is. A Dohány utca és a Nyár utca sarkán van. Tényleg nagyon elegáns hely!

2013. ápr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Öööö... már azért ezek az éhesek egy évesek. (Nem tudom, egy évesek kajálhatnak-e szülői felügylet nélkül nyilvános helyen.:o)) Szóval ezek valmit ünnepelni szeretnének, akkor az ne legyen már menü. )))
2013. ápr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen kereted van? Két főre 1-2 pohár borral nagyon jó hely a Da Mario (~25e), a Borssó (~20), a Carne di Hall (Batthyány tér mellett, ~15). Romantikuságban azért ezen helyek akármelyike magasan veri pl. a Bécsiszelet vendéglőt (ami a maga kategóriájában jó, de azért nem vinném oda a csajom évfordulóra)...
2013. ápr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még #4 vagyok, az említett Araz is jó hely, de amikor mi ott jártunk kissé ingadozó volt a konyha színvonala, az árak viszont nem, 2 pohár borral, 3 fogásért 28e-t fizettünk, szerintem van annál jobb ár-érték arányú hely a vacsorát tekintve. Ebédmenüben persze verhetetlenek, de te nem oda akarsz menni.
2013. ápr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megemlíteném, hogy a Bécsiszelet és a Bécsi szelet vendéglő más és más. Én az utóbbit ajánlottam, a József körúton.
2013. ápr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én ajánlottam az Araz-t, bocsi nem figyeltem hogy vacsora és nem ebéd. Akkor vidd oda ebédre, este meg plusz meglepiként szerintem vidd el a Gerbeaud-ba a Vörösmarty téren és utána pedig menjetek be egy elegáns bárba a közelben pl. The Bar, Buddha Bar.. stb. de ez tényleg függ az anyagi kereten.
2013. ápr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Amúgy még amiket csajok szeretnek: TGI Friday's, Nordsee (isteni tengeri dolgok vannak ott), Spoon Lounge (ez ilyen álló romantikus hajó), Cafe Pierrot (a várban), For Sale (Fővám tér, kissé alternatív hely), Divino stb.
2013. ápr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha már választani lehet a Bécsi Szelet vendéglők között, akkor nekem az Üllői úti sokkal jobban bejön.

De szerintem a Rákóczi Vendéglőt ajánlom, jó árak, szuper kaják! Boldog évfordulót.

Bár most nagyon jó idő van, csinálhatnál egy romantikus pikniket a Gellért hegyen, egy kosár mindenféle finomsággal, gyertya, az én fiam ezt csinálta és bejött! És egy pléd!

2013. ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!