Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi annak a pisztáciás sütinek...

Mi annak a pisztáciás sütinek a receptje amit ma délután csináltak a Fem3 srác fakanállal c. műsorában?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne :) előre is köszönöm :)
2013. máj. 7. 20:18
 1/4 Juccus válasza:

Épp elkaptam és leírtam pontosan, mit kell csinálni! Remélem, segítség lesz!

4 tojásfehérje

25dkg porcukor

10dkg pisztácia

10dkkg étcsoki

1teask fehér borecet

2 teásk. kukorica liszt

Először a fehérjét a porcukorral erős fokozaton habverővel kikeverjük, 15 percig amíg "sűrűbb, borotvahab állagú nem lesz:)"

Ezután belemegy a kukorica liszt (jól elkeverni) majd a borecet. Végül a durvára aprított pisztácia és csoki.

Sütőpapírra nagyobb golyókat teszünk majd 150C, 45 percig sütjük.


Csokiöntet hozzá:

10dkg csoki 100ml tejszínnel lassú tűzön (lehet bele tenni vaníli aromát, vagy marscsoki szeletet)

2013. máj. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, a mai adásban elsőként bemutatott süti receptjére lennék kíváncsi, de mivel még a nevét sem tudtam elkapni így csak a vakszerencsében bízom..:(

Az 1. válaszoló ha nekem is tudna segíteni, nagyon hálás lennék érte.

2013. máj. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Juccus válasza:
Ha jól emlékszem, az pont szombat volt. Hát nem szoktam mindennap nézni, de szombaton felírtam egy sütit, ami kukoricapehely meg kokuszreszelékes és barna meg fehércsokit csúrgatott a tetejére. Ha az kell, akkor azt szívesen leírom.
2013. máj. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Juccus :))
2013. jún. 1. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!