Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Segitenétek? Milyen ételt...

Segitenétek? Milyen ételt készitsek amivel le tudok nyűgozni mindenkit?

Figyelt kérdés
Vasárnap családi összejövetel lesz a Szentháromságot ünnepeljük. Olyan ételt szeretnék késziteni ami mindenkit legyűgöz (leginkább az ize). Mindegy mennyibe kerül és a hozzávalók sincsenek megszabva. Mit ajánlotok ebédre(leves+főétel+deszert) és vacsorára?

2013. máj. 21. 18:51
 1/7 A kérdező kommentje:

Valami külenlegest szeretnék amit nem eszik minden nap az ember :)

És kighagytam az előételt :)

2013. máj. 21. 18:53
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pár kérdés:


Mennyire vagy gykorlott szakács?


Hányan lesztek összesen, hány férfi, nö, gyerek?


Van, amit valaki nem szeret?


Milyen az általános ízlésük? Hagyományos, különleges?


Milyen ételeket szoktak általában enni, milyen hús, zöldségféle, körítés az, amit szeretnek?

2013. máj. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már elég gyakorlott vagyok 43 éves nő :) és nagyon szeretek főzni és ój izeket,ételeket kipróbálni. A casalád nem válogatós mindenki szeret mindent nem válogatós senki. Kilencen leszünk ebből három gyerek:16L,13F,13F évesek. És a többi felnőtt :). Szeressük a csipős izeket is és a gyerekek is megeszik :)
2013. máj. 21. 19:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Eperkrémleves mentával, házilag sütött vaniliás-aszalt áfonyás kekszel

Hercegnő burgonya, 4sajtmártás, rozmaringos, bazsalikomos pulykamellszeletek aszalt szilvával töltve, baconbe tekerve


juhtúrós, medvehagymás pogácsa

túrós epres vaniliás pite


Előételnek grissinibe tekerve füstöls sajt és bacon, hozzá kapros, petrezselymes mártogatós, fűszeres paradicsommártogatós

kecskesajt paradicsommal, bazsalikommal


Én ennek örülnék:)

2013. máj. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát mi is "szeressük" a különleges ízeket, így a legutolsó válasz szerintem is tökéletes, mindegy mennyibe kerül:)
2013. máj. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
ananászkrémleves:) vagy sushi
2013. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bazsalikomkrémleves, levesbetétnek koktélparadicsom egyben, díszítésnek pár levél bazsalikom a tetejére, mellé frissen sült bagett


Szilvával, körtével, dióval (vagy amivel akarod, lehetnek akár erdei gyümölcsök, alma, stb. is) töltött liba, a máját pedig diós bundában kisütni, mellé vörösboros mártás, köretnek zsemlegombócot, vajas újkrumplit készítenék.


Desszertnek egy egyszerű, dekoratív vaníliás pohárkrém, karamellel díszítve.

2013. máj. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!