Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit lehet enni, ha gluten,...

Mit lehet enni, ha gluten, tej, tojas, eleszto, kukorica allergiam / intoleranciam van?

Figyelt kérdés

Nemreg kiderult, hogy intoleranciam/enyhe allergiam van a glutenre, tejre, elesztore, tojasra, kukoricara. Ez tulajdonkeppen kizarja az etelek 80-90%-at. Mit lehet enni? Se szendvics (glutenmentes liszt altalaban kukorica liszt es eleszto), se egyeb tesztak. Rizstej OK, husok es zoldsegek ok, de 365 napon keresztul zoldseges hust enni naponta 3-4szer? Van valakinek receptgyujtemenye, otlete, infoja, mit lehet ilyenkor tenni?

koszonom elore is

(a produktiv hozzaszolasokra volnek kivancsi, nem az allergia/intolerancia miatt az engem jellemzo irokra)



2013. jún. 17. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Zöldség-gyümölcs amennyi csak jól esik. Keress nyers vegán recepteket a neten. pl.: [link]

Ezek nagyon egészséges ételek.


Ha meg úgy érzed neked kell a hús, akkor sok paleos recept van a neten.

2013. jún. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Valamelyik nap találtam rá erre az oldalra, amikor a glutén-mentes, ill. paleo-étkezéshez kerestem kajákat.

Nézd át alaposan, ha már 1-2 olyan kaját találsz közöttük, amik valóban jók neked is, már azzal is előrébb vagy!

2013. jún. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az egyik ismerősöm speciális baba tápszert használ a tej helyett
2013. okt. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!