Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Finom a rántott trappista...

Finom a rántott trappista sajthoz is az áfonyalekvár?

Figyelt kérdés
Ebédre trappista sajtot rántok ki. Tudom, hogy a camemberthez isteni az áfonyalekvár, de azt most nem készítek. Viszont van egy üveg áfonyalekvárom. Szerintetek érdemes kibontani, vagy tartogassam még?
2013. jún. 24. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
szerintem a rántott trappistához a tartár mártás a legjobb. esetleg csinálj sütinek palacsintát és abba elhasználhatod a lekvárt.
2013. jún. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Finom a trappistához is. szóval nyugodtan.holnap palacsintával megeszed a maradékot, de hűtőben nagyon sokáig el is áll.
2013. jún. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem nem érdemes felbontani, nem túl jó hozzá.


Én nagy sajtrajongó vagyok, az áfonyalekvár főleg camembert, brie fehérpenészes lágysajtokhoz ízletes, egyszerűen jól harmonizál az ízük. Dió, alma és egyéb vad, bogyós gyümölcsök is kiválóak mellé egyébként.


A trappista-féle ízetlen félkemény sajtok változatos mártogatósokkal kínálhatóak, mivel a semleges ízük szinte bármivel feldobható. Pl. a klasszikus tartármártással is, de lehet az fokhagymás-tejfölös, chilis, zöldfűszeres, tejszíes-újhagymás, amilyen csak tetszik. Akár a panírozás előtt is befűszerezhetjük valamivel a trappistát, hogy különlegesebb íze legyen.

2013. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

Igen, ahhoz is nagyon finom! :) Én azzal is szoktam enni!

Mi úgy szoktuk, hogy őszibarack befőtt nyitunk és a feles barackok közepébe ahol a mag volt abba a kis mélyedésbe tesszük az áfonyalekvárt és így együtt esszük barack+lekvár+sajt. Mennyei! :) :D

2013. jún. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Felbontottam, nekem jobban ízlett, mint tartárral vagy majonézzel. Nyilván nem olyan, mint camemberttel, de teljesen jó. Mindenkinek köszönöm!
2013. jún. 24. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!