Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen süteményt vigyek...

Milyen süteményt vigyek vendégségbe? 17/l

Figyelt kérdés

a gyülekezetből hívtak.

könnyű recepteket kérek.

mibe illik vinni?


2013. júl. 15. 18:32
 1/4 belbolyhocska ***** válasza:

Muffin kosárba

Linzer, Isler fémtálcán


Szerintem ilyen kis teasütiket érdemes csinálni, amit csak úgy elcsipegetnek. Akár kicsire vágott almás pite. Semmiképp se műanyag tálcán vidd, és érdemes hozzá egy szép szalvétát választani.

2013. júl. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bibus26 ***** válasza:
Ne nagyon krémeset, mázosat, mert meleg van, és összekenik magukat. Esetleg egy citromos szeletet, vagy egy könnyű meggyes pitét.
2013. júl. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sima piskóta: 6db tojás, 6evőkanál cukor, 6 ek. liszt, 1/4 zacskó sütőpor vagy késhegynyi szódabikarbóna. (Horváth Ilona: szakácskönyv) A tojás fehérjét habverővel felvered,(kb. 2 perc) hozzáadod a cukrot tovább vered,(kb.3 perc szép habos krémes legyen) utána a tojás sárgáját is hozzáadod még egy kicsit tovább vered. (1 perc) majd hozzáadod a lisztet és a sütőport és fakanállal kevered alaposan össze, de próbálj vigyázni,hogy a hab ne essen össze. (össze fog, de vigyázz azért) Ezután ezt a masszát kivajazott+ kilisztezett tepsibe öntöd, vagy sütő papírral kibélelt serpenyőbe teszed. És előmelegített (közepes, de inkább melegebb sütőbe kell tenni, gáztűzhely 6) Ha megsült (aranybarna) akkor kiveszed és megvárod míg kihűl, lekvárral vagy pudinggal megtöltöd)

De vehetsz kész piskóta lapot is, amire teszel pudingot, gyümölcsöt és zselatint, az is gyors és finom süti.

Kókusz golyót szintén készíthetsz.

Kókusz tekercset szintén.

[link]

Ezt a muffin receptet én nagyon szeretem és szintén gyors.

Vinni szerintem bármiben viheted, függ, hogy mennyit kell vele utaznod. (tálcán, előre felvágva vagy egyben, tepsiben, ott is kipakolhatod papírtányérra, nagyobb ételhordó dobozban, tehetsz alá szalvétát vagy torta papírt)

2013. júl. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még ami eszembe jutott , csak annak sajnos nem tudom a receptjét, vanillin cukron (Dr.otker) van olyan, hogy 3db csillag van egymás tetején, na az is egy pofon egyszerű süti) Én azt szoktam ha megsült akkor víz fölött olvasztok csokit (féltábla+1ek olaj) és abba belemártom az egyik felét, utána még kókusz reszelékben vagy színes csoki darában megforgatom) [link] ez a csomagolása, de a receptet nem találom.
2013. júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!