Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit lehet csukából csinálni?

Mit lehet csukából csinálni?

Figyelt kérdés
Pörkölt és fokhagymás sült csuka kivételével
2008. jún. 27. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

sózd be.forgasd bele paprikás lisztbe és süsd ki.

de van egy nagyon fincsi:karikára szelt krumplit beleteszel egy kiolajozott tepsibe.megsózod.ráteszed a besózott csukát,szelsz rá karikára sok vöröshagymát,kockára vágott füstölt szalonnát.fóliázd be és tedd be sütőbe.mikor a krumpli megsült,vedd le a fóliát.fél liter tejfölt keverj ki kb 1 dl olajjal és azt önts rá.tedd vissza a sütőbe és kb negyed órát süsd még.isteni finom.saját recept és nagy sikere szokott lenni.ha megcsinálod,írd meg milyen volt!!!

2008. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ja kihagytam:a csukát kend be olajjal mielött a sütőbe teszed.
2008. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kipróbáltuk, nagyon finom lett!!! Tettem a tejfölbe egy kis halhoz való fűszerkeveréket. (Valami külföldről behozott paaprikás keveréket.) Legközelebb fokhagymát zúzok a tejfölbe. Mert tuti megint csinálok A fiúknak is nagyon bejött.
2008. júl. 4. 23:49
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
örülök hogy ízlett.a halfűszer nem rossz ötlet.én is kipróbálom.a fokhagymásat én is csináltam már.az is jó.majd kint szétnézek fűszer ügyben.nem tudod honnan volt?szerencsére a párom kamionozik és sokat kint vagyok vele,lesz lehetőségem keresgélni.
2008. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!