Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Grillkolbászhoz milyen köretet...

Grillkolbászhoz milyen köretet ajánlanátok? Vagy mit lehet hozzá feltálalni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 07:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha bent a konyhában sütöd, nem kertigrillbe, én valami krumpliköretet csinálnék a helyedben mellé.püré, vagy sültkrumpli, esetleg petrezselymes.

valami friss salátával , pl vegyesen uborka, paprika,paradicsom.

De csak mustárral, tormával, puha kenyérrel is finom.

2013. aug. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet:)
2013. aug. 15. 07:52
 3/11 Mysticista válasza:
55%
kovászos uborka és ropogós friss kenyér, esetleg mustár. mást nem ennék hozzá
2013. aug. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanabban az edényben, amiben a kolbászt sütötted, hirtelen átforgatott savanyu káposzta sikeres lehet.
2013. aug. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
En nem szeretem, de a mamam idonkent szokott csinalni a papamnak. Tepsiben suti, melle krumpliszeleteket tesz, majd ra hazi zsirt es egyutt suti oket. Nem egeszseges, de disznovagas utan szinte kotelezo menu, az egesz falu atjar olyankor kostoloert:)
2013. aug. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem is értem, hogy ez miért nem egészséges??? Teljesen átmegy mindenki mű- evővé?
2013. aug. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vegulis igazad van! Ezek legalabb biztos adalek,szinezoanyag es tartositoszerek nelkul keszulnek.:) elfelejtettem irni meg az edes lilakaposztat, a csalamadet es hazi feherkenyeret koretnek. Igazi retro kaja:)
2013. aug. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek az ötleteket!
2013. aug. 15. 09:35
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem melegételnek, csak tippként más alkalomra ajánlom, amit én szoktam hidegtálas vendéglátáskor csinálni belőle.

többféle fűszeres grillkolbászt sütök. hidegen karikára vágom.karcsú kifliket is felkarikázok. veszek mini mozzarella golyókat, paprikával töltött olivabogyót (vagy sima magnélkülit) koktélparadicsomot, vagy aprócska más paradicsomot.

a sajtgolyókat és a mini paradicsomokat félbevágom.

a kiflire kolbászkarika, erre fél sajtgolyó, egy olajbogyó, és fél miniparadicsom kerül.

átszúrom fogpiszkálóval, vagy,ha olyan kedvem van veszek műa. kis kardszerű szúrkákat.

nagyon mutatós tálat lehet így összerakni, mindig kapósak

szoktak lenni.

2013. aug. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hagymás törtburgonya, párolt káposzta.
2013. aug. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!