Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen sütit süssek, ami nem...

Milyen sütit süssek, ami nem túl bonyulult, de nem egy sima kis mezei süti?

Figyelt kérdés
apukám születésnapjára szeretnék sütni valamit, akár tortát vagy bármit, tippet tudnátok adni?

2013. aug. 18. 14:33
 1/6 anonim válasza:
muffin? brownies?
2013. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

tiramisu

baklava

sajttorta

répatorta

Ezekhez mind van receptem, ha érdekel írj privit és megírom. Ezek közül a tiramisu és a baklava a legegyszerűbb...

2013. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Isteni és egyszerű ( olcsó ) gyümölcstorta receptem van. ha érdekel írj, szívesen leírom. persze, ha van gy.torta formád, de kapcsosban is meg lehet csinálni szépre.

én már csináltam szülinapra, az évszámot gyümölcsből kirakva:)

2013. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sult turotorta. Szinte csak turobol all az egesz,hiper egyszeru.Osszekevered a hozzavalokat, tortaformaba ontod es kisutod. Hidegen,melegen is isteni. Kinalhatod vanilia fagyival, pudinggal, gyumolcsontettel, lekvarral.
2013. aug. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én most vittem 7végén ilyet a családomnak :) : [link] mindenkinek ízlett :) vagy : [link]
2013. aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérésedre, vagy valaki másnak :) elküldtem priviben a gyümölcstorta receptjét.

remélem hasznát tudod venni.

2013. aug. 19. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!