Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Olajjal lehet csirkepörköltet...

Olajjal lehet csirkepörköltet készíteni?

Figyelt kérdés

2013. szept. 4. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, de zsírral finomabb.persze, mindenki azzal főzi,amit szeret.
2013. szept. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
lehet : de ha van otthon esetleg kacsa vagy liba zsírod azon is lesütheted a hagymát...
2013. szept. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Most csak olaj van itthon, és nemsokára megérkezik a párom, nincs időm kiszaladni a boltba. Azt tudom, hogy zsírral finomabb sokkal. Tulajdonképpen azt is gondoltam, hogy lehet olajjal is, csak még kezdő szakács vagyok, otthonról nagyon messzire költöztem a páromhoz, és még bizonytalan vagyok mindenben. Inkább rákérdezek, hogy megerősítést kapjak.


Köszönöm a válaszotokat! :)

2013. szept. 4. 13:09
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Naná.... Én már gyakorlott háziasszony vagyok,de az esetek többségében olajjal sütök főzök . :-)
2013. szept. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
30%
Igen, én is olajjal szoktam főzni, zsírt már nem is használok.
2013. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%

Igen, sőt vajjal is akár.


A zsírból maximum liba-és kacsazsírt érdemes használni (bár é utálom a zsírt), mert azok telítetlen és többszörösen telítetlen zsírsavakban gazdagok, kis mennyiségben egészségesek. A disznózsír és társai viszont épp ellenkezőleg. Az olíva és egyéb hidegen sajtolt olajak valamint a vaj hasonlóan jótékony hatásúak, míg a margarin szintén nem jó.


Az íz természetesen mindennel más.

2013. szept. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. szept. 5. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!