Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan kell a cukros borsóleve...

Hogyan kell a cukros borsólevest elkészíteni?

Figyelt kérdés
Köszönöm.
2007. szept. 30. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem te a cukorborsóra gondolsz!A cukorborsó eleve édesebb mint a velőborsó,ugyan úgy készül egyébként mind a kettő.Én szoktam bele egy kicsi cukrot tenni(nem sokat)és úgy még finomabb!:D
2007. okt. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó régi kérdés, de én így csinálom:

kevés olajon hagymát dinsztelek, én mirelit (mivel az év nagy részében csak ez van sajnos) borsót és karikázott répát teszek rá, rakok hozzá cukrot ízlés szerint. Ezeket együtt sütöm, párolom, majd adok hozzá kevés zöldséget, krumplit, felengedem vízzel kevés ételízesítővel. Ha minden megpuhul, nokedlit szaggatok bele, illetve ha van friss zöldségzöldet rakok bele.Isteni édes, még akkoris ha nem zsenge a borsó. Lisztet és pirospaprikát is tehetsz bele.

2011. okt. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!