Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kérhetnék tanácsot autós...

Kérhetnék tanácsot autós forma torta készítéséhez?

Figyelt kérdés
Holnap sütöm meg életem első forma tortáját. Sokat sütöttem már, de ilyet még soha. Mire figyeljek, milyen tanácsot tudnátok adni?
2009. nov. 6. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
mivel nem tudom, hogy hogyan, milyen szeretnél készíteni, így nem sokat sajna
2009. nov. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát igen... nem sokat tudunk a tortáról...és hogy milyen technikát alkalmazol.

Egyébként ha pontosan követed a receptet akkor minden jó lesz :)

2009. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Itt írta valaki, hogy 5 tepsi piskótát kell sütni. Két tepsiben lévőt ketté vágni, megtölteni vaníliás krémmel, egymásra rétegezni ( receptet most nem írom le), másik tepsi tésztát ketté és megint ketté vágni, ezt az előző tészta közepére helyezni, a maradék tepsi piskótából meg jöhet a kerék stb. Ez így nem tűnik nehéznek, remélem jól fog mutatni.
2009. nov. 7. 06:13
 4/4 anonim ***** válasza:

én egyszerűbben csináltam, bár kisebbet

megrajzoltam papírra a formát

sütöttem egy tepsi kevert sütit, és kétszer kivágtam belőle (a felső réteg két darabból volt, de a közéjük töltött krém összetartotta) az egész tetejét és oldalát bevontam csokival, végül cukormázzal még kiemeltem néhány részt, pl kerekek, ablakok...

2009. nov. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!