Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hétvégére mi lesz az ebéd...

Hétvégére mi lesz az ebéd nálatok, van már ötlet, elképzelés?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, mit főzzek hétvégére, pedig jó lenne tudni, eldönteni, mert akkor úgy kell (szoktam) a hozzávalókat bevásárolni.

2013. okt. 2. 08:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

tárkonyos pulyka ragú leves

fokhagymás marha pecsenye ,hagymás tört burgonyával

vargabéles : Szombaton főzök vasárnap meg megeszük a mardékot.

2013. okt. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sparban holnaptól olcsóbb lesz a marhalábszár, veszek és csinálok abból pörköltet krumplival.

Levest,általában húslevest csinálok hétvégén.

2013. okt. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kaporleves, búboshús, rizibizivel.
2013. okt. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kaporleves receptjét leírnád?


Én is búboshusit terveztem. Ti, hogy szoktátok csinálni? Nálunk karaj, fasirt, csirkemáj, sajt és paradicsomszósz


Húsleves lesz levesnek, szerintem marhahúsból deszertnek meg vagy browni vagy répatorta

2013. okt. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
En nem fozok soha magamnak, de hetvegen csajos napokat tartunk,erre sutok egy pandoro nevezetu, vanilias pillekonnyu kuglof- kalacs feleseget. Nyaralaskor ettem olaszorszagban,azota tervezem az elkesziteset itthon is,mert az elore gyartott nem az igazi! Ajanlom neked is,mert ha jol sikerul fuggo leszel!!!:)
2013. okt. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, zöld-pacsik mentek

A búbos husit nem ismertem, utána néztem, megmozgatta a fantáziámat!!!


A pandoro igen-igen csábító (azt sem ismertem eddig), de aki többlet kilókkal hadakozik, ne nagyon merüljön el a különböző variációk sokaságában, valóban könnyű lenne rabjává válni! :))) De azért a zöld-pacsi ment neked is!


Jöhetnek még ebéd ötletek, addig is köszi mindenkinek!

2013. okt. 2. 10:24
 7/11 anonim ***** válasza:
Én tegnap babgulyást csináltam sajtos pogácsával :) Szerintem jó ötlet hétvégére is :) Vagy akár zöldborsós raguleves,cordon bleu :)
2013. okt. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szombat:Valamilyen gazdagabb leves pl.bab és sütök pogácsát

Vasárnap:Tejszínes-spenótos tészta csirkemellel,parmezánnal

2013. okt. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szombaton brokkolikrém leves és sütök pizzát.

Vasárnap zöldségleves, brassói főtt krumplival, csalamádé

répatorta, mákos pite.

2013. okt. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pandoros vagyok:) koszi, azert egy rendes etelt is irok, anyum ezt csinal.hetvegen: tepsis csirkemell sajtmartasban sutve,tetejere bacon csikok es paradicsomszeletek majd boven reszelt sajt. Lefedi alufoliaval igy nagyon omlos lesz a csirke,mert egy kicsit parolodik.is a sajtszoszban. A vegen leveszi es igy rapirul a reszelt fustolt sajt! Nagyon finom,de ez is fuggove tehet:)mi rizzsel esszuk,mert eleh tartalmas a hus,nem kell a korettel turbozni.:)
2013. okt. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!