Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tejbegríz kakaóval vagy...

Tejbegríz kakaóval vagy fahéjjal jobb/finomabb?

Figyelt kérdés
Illetve miket tehetek még rá ha esetleg ki akarok próbálni új ízeket?

2013. okt. 5. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Lekvár, szirup, méz, 3 in 1 kávépor, puding, hab..egy halom lehetőség.


És én kakaóval szeretem jobban, de fahéjjal is finom.

2013. okt. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem mind2-vel! :) Szörpöt, lekvárt, gyümölcsöket, csokiszirup, csokiöntet, vanília szirup, vanília öntet, tejszínhab, szórócukrok.
2013. okt. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nalam a cukrozott fahej a nyero. En szoktam neha aztatott mazsolat is belekeverni, es egy kis kortelekvarral enni, vagy amivel meg isteni az a csipkebogyolekvar. Vagy ha ugy tartja kedvem teszek bele egy kis kokuszreszeleket es amikor talba szedem, egy kis reszelt mandulat, es igy raffaelos tejbegriznek hivom :)
2013. okt. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez mind-mind jó majd kipróbálom tegnap ettem csak új ízeket szeretnék kipróbálni.
2013. okt. 5. 15:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Kakaós-fahéjas- cukros-darált dióval. mellé pár szem aszalt szilva vagy füge. de akkor lehet, hogy ezt is próbáltad már.
2013. okt. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vastagon megszórva még melegen csokis kapuccinóporral.
2013. okt. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem fahejjal az igazi. De finom baracklekvarral, gyumolcsontettel, nutellaval es dioval is szerintem. Illetve nekem meg Danette vanilias pudinggal,de akkor nem feltetnek teszem ra,hanem osszekeverem az egeszet egybe es fontos,hogy csakis Danettel a jo!:))
2013. okt. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!