Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Maradék káposzta? Sok maradék...

Maradék káposzta? Sok maradék szálas dinsztelt káposztából mit lehetne készíteni. Kis kömény is van rajta.

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
székes káposzta.
2013. okt. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Esetleg káposztás rétes?
2013. okt. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Székelykáposzta

Én tepsibe szétteríteném és tennék rá csirkét/ szárnyat,combot/ lefedném egy kicsit, majd pirosra sütném.

2013. okt. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Káposzta saláta,paradicsomos káposzta. De ha nagyon sok, akkor fagyaszd le.
2013. okt. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem savanyúkáposzta, hanem édes, akkor lehet belöle aar paradicsomos káposztát is készíteni.
2013. okt. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dinsztelt káposztával töltöttem meg a palacsintát, négybe hajtottam. Nagyon laktatós, fele annyi fogyott el belőle, mint máskor.

Ezért a maradékot másnap úgy négybe hajtva bepaníroztam, kirántottam + egy kis hagymás törtkrumplit mellé, persze lehet akár petrezselymes krumpli is a köret! Fejedelmi kaja volt!!!!


Gyúrhatsz belőle tojással, liszttel/zsemlemorzsával fasírozottat is ha valóban elég sok maradt belőle!

2013. okt. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Húú, jobbnál jobb ötletek, köszönöm. Elég sok maradt a sülthurka-kolbász után. Kissé túlméreteztem az adagot.

Egy 1,5 kilós fejből csináltam, és sok lett.

Van egy jó kis adag kockahúsom, meg egy kisadag darálthúsom lefagyasztva, egy részéből biztos, hogy székelykáposzta, vagy rakottkáposzta lesz.

A palacsinta nagyon felkeltette a figyelmemet, úgyhogy, holnapra beütemezem:-), lehet, hogy a paníros változatot.

Mégegyszer köszönöm az ötleteket mindenkinek.

2013. okt. 17. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!