Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A zserbót könnyű elkészíteni?

A zserbót könnyű elkészíteni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 12:19
 1/5 doboszoli ***** válasza:
Aki ért hozzá, annak a harang öntés is egyszerű...
2013. nov. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kezdőknek nem ajánlanám
2013. nov. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok full kezdő :) Úgy mondanám,amiket csináltam ,eddig minden sikerült :) Főzni is tudok . Remélem akkor sikerülni fog :)
2013. nov. 5. 16:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, nekem eddig legtöbb esetben sikerültek amiket elsőre csináltam, aztán mikor másodjára próbálkoztam magabiztosan, volt hogy elég rosszul sikeredett, bár ott az alapanyag nem volt olyan jó minőségű (dr.oetker helyett valami neve nincs pudingport használtam a második alkalommal)
2013. nov. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sokfélét sütöttem már, talán közepes nehézségűnek nevezném. Bár évente kb. kétszer sütök zserbót, a receptet mindig pontosan betartom. Horváth Rozi receptjei közül én ezt nem tartom pontosnak, mindig több lisztet teszek hozzá, sajnos mértéket nem tudok mondani, mint csak úgy, hogy ne ragadjon a tészta. Fontos a finom baracklekvár bele. Máskülönben jó a recept, csak ha betartod, akkor ragad a tészta. Olyan állagú legyen, mint a kelt tészta. Remélem, segítettem.
2014. júl. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!