Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen karácsonyi menüt...

Milyen karácsonyi menüt terveztek? Mennyit reális költeni a karácsonyi eszem-iszomra?

Figyelt kérdés
mi szűken 3-an, a bővebb családi körben pedig 6-an vagyunk. Vega és nem vega vegyesen.
2009. nov. 17. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csinálok belőle nagy cécót,mert 24-én vagyunk csak otthon.3-an vagyunk.Eléggé rossz evők a gyerekeim,ezért a jól bevált ennivalók közül eldöntjük közösen mi legyen.Brassói,párolt csirke mell,rántott hús,a "sima"vagy a sajtal töltött változata.A húsleves az elmaradhatatlan.első vagy második nap mennek az apjukhoz,és és egyik nap anyuékhoz megyünk.Így nem kell főznöm.A téli szünetet(2 ünnep között)mindig az apai nagyszölőknél töltik,igy sütni sem sütünk sokfélét.Mézeskalácsot mindig készítünk,ajándékba is,a fára is,és persze megenni is.
2009. nov. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Halászlé, hústorta krumplisalátával, savanyú káposztából töltött káposzta, fantaszelet, sportszelet, mézes valami sós pogácsa. Mi 3 vagyunk, ezt a 3 napra csinálom, de 24 anyukám is jön hozzánk. Annyira nem kell túlreagálni. Átlagos hétköznap naponta főzök.
2009. nov. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

mákos bejgli, mákos guba, bableves, töltött káposzta halászlé, gordon bleu,gesztenyepüré.

Üdítő, bor, kávé, tejszín, mézes süti, zserbó.


Ez 4500+3500 ft

2009. nov. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Húsleves, rántotthús, mexikói sali, töltöttkáposzta!!Krémes, gesztenyepüré!25.én torta mert akkor van a lányom szülinapja!Kb ennyi!

Szilveszterre mindig malascot süttet a család, így abból jut bőven ide is, újérve pedig mindenképp korhely leves, lencsefőzelék!

2009. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi hárman vagyunk,de most jöttünk el a szülői háztól de ugyanazt tervezem amit akkor anyukám megcsinált 5 embernek a 3 napra!

Sütik: mákos-diós beigli, sajtos-sós apró sütemények ,capuccino szelet,hó labda vagy keksztekercs :)

Ételek:húsleves-(halászlét nem szeretjük..) Töltött pulyka, rántott hal krumplisaláta,rántott hús kukoricás rizs, francia saláta,görög saláta,töltött káposzta,És még ami eszembe jut,ezeket esszük 3 napig,de el is fogy :))

Árba nemtudom mennyi lesz,nekünk se sok pénzünk van de a karácsonyra mindig sokat költünk,már most gyűjtöm a rá valót :)

2009. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Amióta az eszemet tudom,ez a karácsonyi menü.

Valamilyen hal ált.rántva(és filé) majonézes krumplisalátával,beigli,juhtúrós sós"ropi".

Én ezeket mostanság kiegészítem, előételnek szoktunk enni,szeletelt,füstölt lazacot tormakrémmel,pirítóssal (halászlét nem szeretjük)ill. + sütök minden karácsonykor még valamilyen sütit ami újdonság.Én nem viszem túlzásba,a lazac nem drága,mert 1-2 hajszálvékony szeletet eszünk fejenként és különleges(évközben nem eszünk).

2009. nov. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Most jut eszembe!

Karácsonyi fatörzset fogok sütni, törpékkel, gombával. külön kéreggel!!!!

2009. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi az ötleteket. én sem szeretnék vagyonokat költeni. Nálunk is inkább a rántott hal, kruplisaláta menü játszik, de most sok újat tanultam Tőletek.
2009. nov. 18. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!