Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van tipikusan karácsonyi...

Van tipikusan karácsonyi sütid, amit erre szoktál sütni?

Figyelt kérdés

A beigli és a mézeskalács kivételével.

Én kuglófot szoktam, de az idén stollen is lesz. Már befóliázva figyel a kamrában.

[link]


2011. nov. 8. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beiglit soha nem sütök,mert nem szeretjük. Püspökkenyeret szoktam a többi sütin kívül.
2011. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Off..

Bocsi, nem süti, de isteni. Sajttekercset szoktam, teljesen oda vagyunk érte :)Hátha kedvet kapsz:)

[link]

2011. nov. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Karácsonykor és húsvétkor mindig megsütöm a "nagyi ünnepi süteménye" nevű finomságot. egy vékony piskótalap, ezen van egy finom rumos diókrém, ezen egy gőz fölött készített vastag tojáshab, a tetején pedig olvasztott csoki.

a másik kedvenc a habos linzer, csak egy kicsit macerás:)

2011. nov. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én a Nusstalert mindig karácsonykor csinálom, mert nagyon finom, különleges, szép, sokáig eláll (ha jól tudod rejtegetni) és ajándékba is simán adható

[link]

2011. nov. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
mézes-krémes, hatlapos, isler, linzer, aprósütik, kekszek, habcsók, hókifli, karácsonyi kalács, püspökkenyér, gesztenyeszelet, diórudak
2011. nov. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mézes krémes,lajcsi szelet, mézes linzer, kókusz csók, rétes, aszalt gyümölcsös püspökkenyér
2011. nov. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, egyik jobb, mint a másik!
2011. nov. 8. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!