Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hot Pan-t használ valaki?...

Hot Pan-t használ valaki? Szeretnék venni egy HOT PAN készüléket de nem tudom tényleg jó vagy csak a reklám sikerült ilyen jól?

Figyelt kérdés
?Használ valaki ilyenn készüléket?Mit tapasztaltatok?Receptek??
2008. dec. 3. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Teleshop, TV shop? Nekunk Hot Plate-nk van, nagyon jo, de eleg nagy helyet foglal, errol ne feledkezzel meg. Kulonben szerintem van visszavasarlasi lehetoseg naluk, foleg ha a TV-bol rendeled meg. Ha nem jo, akkor visszakuldod.
2008. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem az ismerőseim körében nagyon sok embernek van, és mindenki egyöntetűen állítja, hogy nagyon jó. Én most szeretnék venni. Mondjuk én a Metro-ban veszem egy barátnőmmel, mert 2 db együtt 14.988 ft. Ha van lehetőséged, szerintem ott vedd meg. (Gondolom a TV Shopban drágább-bár nem tudom-)

Szóval mindenki imádja (állítólag) mindent lehet benne főzni, sütni.

Jó főzőcskét!

2008. dec. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Most TV-shop-nál 14990-ért kínálják a 2 darabot.Ezek szerint az jó ár?És hallottatok már olyanról a fütőszál halt meg benne és használhatatlan a készülék??
2008. dec. 4. 20:20
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

2. válaszoló vagyok. Szerintem akkor az jó ár. Fütőszál hibáról még nem hallottam, aki használja, az már régóta, és nincs semmi baja a készüléknek. Én úgy gondolom, hogy hibalehetőség mindig van, de a TV Shop-ban is adnak garanciát, nem? Végülis az kötelező, ha végleg tönkremegy időn belül, akkor vissza lehet vinni, legalábbis szerintem.

Én biztos megveszem :)

2008. dec. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Már megrendeltem,de talán januárban lesz szállítás,mert olyan sok az igény.De felhívtam egy-két boltot is de sehol nem lehet kapni mert amit kapnak azt el is adják mert annyi előjegyyzés van.

2008. dec. 5. 16:02
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Vettem ma hotpan-t, de nem kaptam hozzá használati utasítást. :-( Tudna nekem Valaki mailen vagy faxon küldeni? Az első használatnál van valami extra teendő?


Köszönöm

2008. dec. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én most a Metroban vettem. Ott sem volt raktáron, de feliratkoztam a listára és egy héten belül kaptam. :-)

Próbáld meg...

Üdv

2008. dec. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nov 9.-én rendeltem a HOT PAN -t de még nem kaptam meg:Azt ígérték karácsonyra megérkezik...Bár nem mondták melyik karácsonyra...Lehet csak a jövőre.

Mivel ilyen nehezen lehet hozzá jutni lehet hogy ilyen jó? Vagy a reklám sikerült jól..?

2008. dec. 18. 13:50
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap már ki is próbáltam! :-) A husit ugyanúgy fűszereztem mint eddig (csak azt hagyományos serpenyőben sütötem) és sokkal fűszeresebb lett az íze. Kicsit mérsékeltebben kell bánjak majd vele... :-) de egyébként nagyon finom lett, nem száradt ki a hús, pároltam hozzá zöldséget, együtt a husival. Az is nagyon finom izletes lett. Egy használat után meg vagyok vele elégedve :-)
2008. dec. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Jopofa vagy, tenyleg lehet, hogy a jovo karacsonyra fogod megkapni, a szallitas nagyon valtozo ezeknel a TV-s cegeknel. En dolgoztam a teleshopnal, es bizony volt olyan, hogy honapokig nem szallitottunk, mivel Ausztriabol nem tudtak hozni. Nem volt. Ez legtobbszor a gyumolcscentrifuganal volt.

Ugyhogy ne karacsonyi ajandeknak szand, mert lehet hogy nem fog megerkezni.

Kulonben keves zsiradekkal lehet benne kesziteni az eteleket, es hat ki kell tapasztalni a hasznalatot. Mosogatni nem szabad, amikor meg meleg, akkor kell papirtorlovel kitorolni. Fontos, hogy ne legyen osszekarcolva a belseje mikozben foztok, suttok benne, hanem fa keverot, fakanalat kell hasznalni. Ha a futoszallal lenne gond, akkor pedig kicserelik. Persze, garancia van minden elektromos termekre, 1 ev. Es 8 napon belul van penzvisszafizetesi garancia is, mivel nem tudod megfogni, megnezni, csak a tv-ben latod. Es az azert mas mint eloben az uzletben latni a termeket.

2008. dec. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!