Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudtok recepteket tengergyümöl...

Tudtok recepteket tengergyümölcseiből?

Figyelt kérdés
Fagyasztott tengergyümölcsöt szeretnék venni és finomat főzni belőle.Soha nem csináltam,léci írjátok meg,hogy meddig kell főzni és,hogy milyen állagúnak kell lennie.Köszönöm előre.

2014. febr. 19. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon finom. ez alpján csinálom .

[link]

2014. febr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én simán serpenyőbe fokhagymával, sóval borssal kevés olajon átsütöm, olyat veszek amire rá van írva, hogy pár perc alatt elkészíthető. Egy kis petrezselymet szórok rá, és ennyi.

Vegyes salátát csinálok, amibe teszek avokádót, jégsalátát, kínai kelt, paradicsomot, uborkát, apróra vágott pörkölt mogyorót és szezámmagot.

Teszek tányérba, ráhalmozom a tengergyümit, majd egy kis füstölt sajtot reszelek rá. Nagyon szeretem.

2014. febr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem a tenger gyumolcseit, mas husfelet nem is eszem ezeken es lazacon kivul. De ez lenyegtelen.:)

Garnelat en legtobbszor csak siman wokban szoktam atpiritani, es siman magaban eleszegetem, annyira finom. Ezt persze fagyasztott mixbol is meg leheg csinalni.

De garnelaval, polippal mar sushit is toltottem, az is fantasztikus, bar kicsit macerasabb.

Ezenkivul tejszines tengergyumolcsei rizottot ajanlom meg, az is nepszeru nalunk.:)

2014. febr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak annyit csináltam,hogy egy nagy serpenyőben 5 gerezd fokhagymát és vagy 8 koktélparadicsomot kifőztem olajban és arra rátettem a tenger gyümölcsit iszonyatosan finom lett.Külön kifőztem tésztát avval tálaltam.
2014. febr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek.

Számunkra nagyon idegen a "tengeri konyhaművészet" és ezekkel a bátorításokkal,hogy más viszont csinált is ilyen ételeket már megnyugodtam.Megcsinálom mindegyik receptet az biztos. :Đ

2014. febr. 20. 15:28
 6/6 A kérdező kommentje:

Még azért várok recepteket,nyugodtan írhat még bárki.

A bőség zavart szeretem. :)

2014. febr. 20. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!