Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ismer valaki olyan süti/édessé...

Ismer valaki olyan süti/édesség-receptet, amibe sok túró kell, és aránylag kevesebb egyéb hozzávaló?

Figyelt kérdés

Ugyanis most vettem észre, hogy el lett rakva nálam 800 gramm túró, ami a borító szerint 2 napja lejárt. Látszólag semmi baja, meg fagyasztóban volt, és nem mellesleg volt már hogy sokkal előbb lejárt túrót használtam fel palacsintához, aminek szintén nem volt baja - mint utólag kiderült ;) [később vettem észre, hogy lejárt]


Szóval gondoltam, amíg lehet, felhasználnám. Ha esetleg van valami jó túrós sütireceptje, akkor azzal "gyakorolhatnám" is valamennyire a sütést (amúgy nagyon ritkán sütök egyedül), ráadásul pont holnap megyek találkozóra, és akkor meg lenne oldva, hogy mit viszek.



Előre is köszönöm! :)



2014. márc. 2. 11:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%

Nézd meg ezt:


[link]


Vagy ezt, itt több is van:


[link]

2014. márc. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igazából én olyanra vágytam volna, amihez tényleg max. 4-5 egyéb hozzávaló kell, és azokból sem sok. Az első ilyen szempontból pl. már nem is játszhat nálam szerepet, már csak azért sem, mert száraz zsemle/morzsa nincs is most nálam, rétesalapot meg most igazából nem is tudom, hogy itt a környéken hol tudnék venni.
2014. márc. 2. 12:07
 3/19 anonim ***** válasza:
50%
2014. márc. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Túró rudi?
2014. márc. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Kókuszgolyó?
2014. márc. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ennél kevesebb hozzávalós, egyszerű recept most nem jut eszembe, a szedret természetesen kihagyhatod, vagy helyettesítheted bármi mással: [link]

Egyébként garantáltan semmi baja a túródnak, ha fagyasztva volt :)

2014. márc. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

túrógombóc, és még finom is!!! fél nap alatt fel lehet falni ennyi túróból készült adagot:-D

[link]

(de rakhatsz bele kevés cukrot is)

2014. márc. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Eddig a leírást nézve a túrógombóc viszi a pálmát! :D


Sajnos szódabikarbónám sincs, és félek, az itteni kis TESCO-ban sem lesz... :(


Azért reménykedem, holnap hátha mégis elkészülhet...

2014. márc. 2. 20:21
 9/19 anonim ***** válasza:
A szedres turotortat nagyon nagyom ajanlom! Kb.2 hete keszitettem, pont ezt a receptet (fagyasztott szederbol)! Isteni finom volt! Oriasi siker!
2014. márc. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Olvasd el a "bocimobil" nevű sütit. Nagyon könnyű, és mutatós.

A kisteszkóban pedig biztos lesz szódabikarbóna.

2014. márc. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!