Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Amikor vendégek jönnek hozzáto...

Amikor vendégek jönnek hozzátok pl vacsorára, utána szoktatok nekik csomagolni az ételből és a süteményből mikor mennek haza?

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Sütit mindenképpen.mindenkinek aki hozzánk jön.

Az ételel pedig ,úgy vagyok hogy ha szük család ,vagy olyan emberek jönnek akikkel szoros jó barátságban vagyunk nekik igen.Akkor úgy is készülök ,hogy nekik is jusson és nekünk is maradék.

De ha mondjuk kollégák jönnek nekik szerintem elég a süti amit csomagolok.

Igaz nem szoktam az ételt felajálani nekik. Ha valaki kéri akkor csomagolok neki.

2014. márc. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem!
2014. márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ilyen nálunk fel sem merül mert sosem marad semmi.Lehet hogy csak nálunk van így.
2014. márc. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem szokott annyi maradni, hogy tudnánk mindenkinek csomagolni.
2014. márc. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Süteményt szoktunk csak csomagolni.


Ételmaradékot nem. A sajátunkat persze megesszük másnap is, de másét mi sem, és mások sem a környezetünkben... ez valahogy errefele nem szokás. Én furcsállnám nagyon, ha valaki felajánlana ilyesmit. Étteremből is csak akkor csomagoltatunk, ha jelentős mennyiség marad meg, de ez is ritkán fordul elő.

2014. márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem! Nem etelert jonnek!:)

Anyukam akar mindig csomagolni mindent,de tole sem fogadunk el, plane, hogy o tanitott erre.:)

2014. márc. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kulfoldon elek, itt nem szokás.
2014. márc. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sütiből igen, ha sok van még és nekünk is marad másnapra :-)
2014. márc. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is csak sütit szoktam csomagolni, de azt szinte mindig, mindenkinek (persze ha valaki direkt közli, hogy köszöni nem kér, akkor nem erőltetem). Bár nyáron nagy melegben a habos sütiket sem szoktam rásózni senkire, de az más.
2014. márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amúgy anyósom olyan, hogy ha nála ebédelünk mindig mindent ránk akar tukmálni, képes odaadni hármunknak egy fél adag levest fazekastól. Már többször megjegyeztem, hogy biztos nagyon utál mosogatni, de szerencsére nem vette magára. :) Ő ilyen, mindig mindent ránksóz, húst tepsivel, levest fazékkal... Ha meg nem hozzuk el, akkor dünnyög, hogy most akkor dobhatja ki a kaját, mert ő úgysem eszi meg. (A szomszédok szerintem hülyének néznek minket, mikor állunk a liftben két fazékkal és három lábassal, de ez van. :D )
2014. márc. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!