Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit készítsek darált húsból?

Mit készítsek darált húsból?

Figyelt kérdés
Van még itthon krumpli, mexikói köret, karfiol, tojás, paprika, fűszerek, rizs, mustár, ketchup, debreceni kolbász. Azt hiszem ennyi. Köszönöm előre az ötleteket.

2014. márc. 29. 06:21
 1/8 anonim válasza:
75%
Fasírt!
2014. márc. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
rakott karfiol, krumpli, húsgombóc paprikás
2014. márc. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
A darált húst készítse elo mintha fasirtot csinálnál - fűszerezi, tegyél bele zsemlemorzsat, vagy áztatott szemlét, tojást, ahogy szoktad a fasirtnal. A mexikói zöldséget parold meg egy picit. A fasirthust teritsd ki sutopapirra, vagy folpackra, formazz egy téglalapot belole. Tedd ra szépen egyenletesen eloszlatva a mexikoit es óvatosan tekerd fel a folpack segítségével. Egy rúd lesz belole. A folpackon keresztül kicsit formázhatod meg, aztán irány a sütőbe - folpackra, sutopapir nelkul. Melle lehet tenni krumplit - en felig meg szoktam főzni elotte- es paprikát. Vagy krumplipürét is csinálhatsz hozza.
2014. márc. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
spagettit
2014. márc. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
tatár beefsteak
2014. márc. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Hármas: folpack a sütőbe??? nem azért mondom, de nem tudom, mennyire hőálló, én nem merném, félnék, hogy a műanyag beleolvad a kajámba...
2014. márc. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem csoben sult karfiol rizzsel es daralt hussal legyen a menu, mert nagyon nagyon finom! Jenaiban el tudod kesziteni besamellel es a tetejen esetleg egy kis paradicsommal meg persze jo sok sajttal, ha szereted!
2014. márc. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

Folpack nelkul!!! Szotarprogram van ezen a nyavajan, jobban tudja, hogy mit akarok írni. A világért se tegyél folpackot a sütőbe. Az csak arra kell, hogy rudat lehessen formálni vele, utana le kell venni.

Kosz, hogy irtal.

2014. márc. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!