Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha fagyasztott tökből akarok...

Ha fagyasztott tökből akarok csinálni tökfőzeléket, előtte fel kell olvasszam?

Figyelt kérdés
2014. márc. 31. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha reszelve lett lefagyasztva, akkor nem kell külön felolvasztani, majd a főzővízben kienged.
2014. márc. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak ici-pici vízzel tedd fel, ahogy az előző is írta, mert amikor a tök kienged, a benne levő jégkristályokból is víz lesz, nehogy nagyon híg legyen!
2014. márc. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Éppen ma olvastam a boltban, kezemben votl egy ilyen fagyasztott gyalult tök csomag, hogy Forró vízbe fagyottan dobjuk bele és 8-10 percig főzzük, majd rántás.
2014. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Műa. tálon mikróba szoktam tenni pár percre. ez annyira elég, hogy, a kést beledugva szét tudom darabolni, és máris kényelmesebben elfér a fazékban, mint egy tömbben.

De kiengedtetni semmiképpen nem kell.

2014. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

Nem szoktam ez a vizes módszert, mert rengeteg levet ad saját maga is, így meregethettem le róla, hogy normális legyen a berántáshoz.

Ahogy az előbb írtam darabolva teszem a dinsztelt hagymára, és csak egy minyurka vizet teszek alá, azt a hagyma megóvása miatt.

Nagyon hamar kienged a a fedő alatt, és ha megfőtt, lehet behabarni, vagy rántani, ki, hogy szokta.

amikor kiengedett és főni kezd, egy kis ecetet teszek bele, hogy ne főjön málésra, hanem szép szálas maradjon.

2014. márc. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazán nagyon köszönöm a nullára pontozást...érdemes válaszolni, tippet adni. csak valaki mondaná meg, hogy mi a kifogása, ne csak nyomkodjon lefelé egy választ.
2014. márc. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A fagyasztott zöldségeket nem kell előtte felolvasztani.


A 0-ás válaszoló válasza teljesen jó.

2014. ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!