Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit egyek? (kollégista)

Mit egyek? (kollégista)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kollégiumban lakom, sajnos már sok kaját meguntam, nem tudom, mit egyek. Rendelkezésemre áll egy vízforraló, melegszendvicssütő. A zacskós kínai levest meguntam, melegszendvicset is már lassan kezdem unni. Sajnos mikrohullámú sütő nem áll rendelkezésre. Tudtok mondani esetleg valami kajákat, amit lehetne vízforralóban, vagy melegszendvicssütőben vagy akárhogy is csinálni? :D Előre is köszönöm a válaszokat

2014. máj. 4. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Chilis bab. :D
2014. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vegyél valahol menüt . Biztos van jó áron valahol .
2014. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát menüt nem nagyon szeretnék, mivel elég drága, vagyis hát az anyagiak mindenképpen megengedik, de most spórolok :D chilis bab, hmm... szerintem kipróbálom, köszi :D
2014. máj. 4. 21:15
 4/9 anonim ***** válasza:
nincs a koliban tűzhely?
2014. máj. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szanj penzt a rendesen elkeszitett kajara, legalabb 2-3 naponta, mert hosszutavon ez betegseg-gyengeseg-folyamatos faradtsag kombohoz vezet. Hozz otthonrol, fizess menzat, menj menuzni vagy rendelj kajafutartol. Nem draga egyik megoldas sem, pont ilyen esetekre lettek kitalalva ezek a menuk.

De, hogy valaszoljak is:

Melegszendvics sutobe csinalhatsz gofrit, edesen-sosan egyaránt.

Csinalhatsz omlettet,tartalmas zoldsegekkel egybesutve.

A melegszendvicsfelteteket ezerfele modon varialhatod.

Vizforralos zacsis levest felturbozhatod zoldsegekkel, sajttal

Es, szegyelni is leirom, de ha minden kotel szakad:konzervek.

2014. máj. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Béla211 ***** válasza:

Villanyrezsók 3500 Ft-tól:


[link]


És meg van oldva a probléma!

Gondolom mások is vannak így mint te,összedobjátok...

2014. máj. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
konzerv sólet :D a legjobb. 17/L
2014. máj. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! A menüt illetve én járok ebédre, vacsorára, csak hát ... mikor hogyan főznek .. van hogy ehető, van hogy nem, de általában megeszem, szóval meleg étel van, csak nekem a vacsora kevés estére :D a rezsót illetve sajnos nem lehet használni (nem is értem miért), a melegszendvicssütőt is meg a vízforralót is csak eldugva használom :D köszönöm a válaszokat! :)
2014. máj. 8. 11:27
 9/9 anonim válasza:
Nálunk is csak szendvicssütő, meg vízforraló volt a koleszban. Sokszor sütttünk tojást meg bundáskenyeret. Tea sok cukorral is oltja az éhséget, de egy idő után rámegy az egészségre ez az étrend, megbántam, de nem volt pénzem rendelni vagy menüt enni
2014. aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!