Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Elkezdtem főzni az ebédet, de...

Elkezdtem főzni az ebédet, de elakadtam. Leves-gondok. (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves lány vagyok,szoktam főzni, de zöldséglevest utoljára tavaly nyáron csináltam, és most elakadtam benne egy kicsit.

Répát,krumplit és gyökeret összedaraboltam,megdinszteltem,fűszereztem, majd raktam rá pirospaprikát és felöntöttem vízzel. Viszont nem tudom,hogy a fagyasztott borsót mikor tegyem bele,illetve egy kis tésztát.



A másik kérdésem pedig az lenne,hogy mit csinálhatnék szép nagy fej gombákból, a töltött és rántottgombán kívül?


Köszönöm szépen a válaszokat!


2014. máj. 27. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha már puha minden más zöldséged akkor most tedd hozzá.

a gombákból: csinálj tejszínes gombás tésztát.

Gombás szelet.

2014. máj. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gombapaprikás
2014. máj. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Végül a megérzéseimre hagyatkoztam, és szerencsére nagyon jól sikerült a leves! :) Tele van zöldségekkel, tésztát nem is raktam már bele, feleslegesen nem kell a szénhidrát!


Köszönöm a válaszokat! Még keresgélek egy jó kis receptet a gombához, de lehet hogy gombapaprikás lesz belőle :)

2014. máj. 27. 12:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Tejfölösgomba, krumplikrokettel.
2014. máj. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!