Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 45 főre kell sós teasütit...

45 főre kell sós teasütit készítenem és tepertős pogácsát! Anyagot azt a megrendelő fogja intézni, tehát az nekem 0 Ft. Valaki kitudja nekem számolni h mennyi alapanyag kell ehhez?

Figyelt kérdés
Továbbá, hogy kb mennyi a munkadíj erre? Mennyit kérjek ezért? Soha nem csináltam még ennyire embernek süteményt. Egy sütőm van, tehát elég sokáig tartana a dolog.

2014. júl. 30. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:
én óradíjat kérnék. aztán ameddig tart, addig tart. Van recepted 4 főre? Szorozd be 11-gyel.
2014. júl. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen sütőd van, de a gázsütő kb 45-50 ft-ot fogyaszt óránként ( a férjem kiszámolta )

A receptek sem úgy vannak összeállítva, hogy pl 11-szeres adagot begyúrunk, és majd csak a végére érünk. nem úgy működik házilag, mint egy pékségben, mert ott a receptúrák is nagy mennyiségre vannak kialakítva.

A gázon kívül más gépeketis használsz gondolom azok is van energiaköltsége.

A te befektetett élőmunkádat (munkabér )is ki ki kellene fejezni valamilyen módon.

Hosszú, és nehéz munkát vállalsz,dagasztás, gyúrás, kelesztés, szaggatás megállás nélkül.ha nem is vagy túlságosan gyakorlott még lassabban megy. És persze felelősség is, hogy sikerül-e az elvárások szerint.

Jól gondold meg, hogy elvállalod-e, ha igen, akkor kérd meg az árát.

2014. júl. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!