Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csak nekem nem jött be a...

Csak nekem nem jött be a bögréssüti? Nagyon sok pozitív véleményt láttam, hallottam róla, de nekem nem ízlett.

Figyelt kérdés

Valahony olyan nyers íze volt, vagy nem is tudom, kiéreztem a sütőport, pedig annyit tettem, amennyit a recept írt, és az állaga is jó lett. A felét ettem meg a sütinek, aztán eltettem későbbre, de nem kívántam meg, sőt, ha rágondoltam, kifejezetten taszított.

Senki más nem járt így?


2014. aug. 14. 21:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nagy mennyiségben hasmenést okozhat, de ennyi erővel a sima cukor pedig rosszullétet, mert hirtelen emelkedig meg a vércukor-szint. :)
2014. aug. 14. 22:03
 12/13 anonim ***** válasza:
Arra a sütire gondolsz, aminél mindent összekutyulsz egy bögrében és bevágod a mikróba? Ha igen, akkor nem csodálom hogy nem ízlett, már ha normális süteményekhez vagy szokva. Az a sütik kicsúfolása szerintem is :)
2014. aug. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem sem jöttek be, mert igénytelenül festenek általában.


Ha nem érek rá, inkább készítek babapiskóta vagy keksz alapra egy gyors túrós, joghurtos vagy egyéb könnyű, sütés nélküli tortát, pohárkrémet, de ez az odagányolt mikrós dolog szerintem egy szégyen.

2014. aug. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!