Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Meglepetés vacsorára mit...

Meglepetés vacsorára mit főzzek? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Meglepi vacsorát szeretnék készíteni kedvesemnek, de nem tudom mit főzzek, nem vagyok egy mesterszakács valami egyszerűt de nagyszerűt szeretnék, mi lenne a legjobb? Tapasztalatotok szerint???????

(nem együtt lakunk, evvel szeretném egyszer meglepni, csak nem tudom mi legyen az)


2010. jan. 14. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mit szeret a párod? húsételek, tészták, édesebb kaják, levesek? zöldségek?
2010. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

gondolom, férfi lévén a húsos ételeket szereti. csinálhatsz májat főtt burgonyával, és házi savanyúsággal (pl. alma, savanyú káposzta, kömény összepárolva).

a raguk is nagyon egyszerűek, pillanatok alatt megvannak. lehet hozzájuk sajtot, tejfölt tenni, jó tésztával, rizzsel.


és ami isteni: krumpli és hús összesütve tepsiben. ha nem lenne tél, mondanám, hogy tégy rá paradicsomot, paprikát, de az most nem finom, úgyhogy fél fej fokhagymával szuper.


én ma székelykáposzát ettem, amit szívből utálok, és minden férfikollegám odajött, hogy de jól néz ki, mennyire enne belőle. én meg ott szenvedtem vele...

2010. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja, és minimáldesszert: például puding kikeverve. 15 perces édesség: almát félbevágsz, kicsit kivájod, és beleteszel egy kevés tejföllel és vaníliás cukorral elkevert túrót. megszórod csipet darált dióval, és beteszed a sütőbe. isteni, nagyon olcsó, és nem nehéz nyalánkság.
2010. jan. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

itt tudsz válogatni:

husok:

[link]

levesek:

[link]

köretek:

[link]

tészták:

[link]

és ha végeztetek a vacsival,akkor nézzetek meg egy jó kis filmet desszertekkel a kezetekben:

fagyik:

[link]

koktélok:

[link]

sósak:

[link]

sütik:

[link]

turmixok:

[link]

2010. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sült csirkecombb kukoricás rizzsel és 3 perces mikrós csokis sütivel minden pasit leveszel a lábáról...:)
2010. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nagyon kedvesek vagytok, köszönöm szépen :)
2010. jan. 15. 08:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen olyan ételt csinálj, amit meg is tudsz, amit már többször csináltál. Nekem sajnos volt szerencsém már többször, több partnerrel is félresikerült meglepi vacsorákat átszenvednem, valami alig felismerhető kotyvalék kaja, és hullafáradtan izzadó-zokogó barátnő mellett...
2010. jan. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

21:55 ettől félek én is, hogy a lelkesedésem lesz csak nagy, az étel pedig borzasztó, hogy nem vagyok benne jártas :(. de remélem összejön.

Köszönöm a jó tippeket :)

2010. jan. 16. 20:28
 9/9 anonim ***** válasza:
az előbbiek jók, azért ha nem jön össze még mindig lehet rendelni :D
2010. jan. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!