Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a kedvenc künnyen elkészíth...

Mi a kedvenc künnyen elkészíthető kalória szegény ételetek?

Figyelt kérdés
Kellene valami amit tudok enni csoki chips helyett és persze kíváncsi is vagyok miket írtok.

2014. aug. 26. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Csoki csipszet pótló kalóriaszegény? Te aztán föladtad a leckét...

Teljesen más, mert puha és nedves, de legalább kakaós: kókuszliszt, kókuszreszelék, víz, némi édesítő, de kimaradhat, kakaópor, szerintem a mazsolát és a diót sem érdemes kihagyni. Mivel a kókuszliszt roppant sok vizet vesz fel, elég sok lesz s még mindig nem sok kalória. Én szeretem :)

2014. aug. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csirkemell kockákra vágva és (zsiradék nélkül) megpirítva. Kis fokhagyma rá, meg különféle fűszerek. Teszek hozzá apróra szeletelt/tördelt paradicsomos és paprikát, kis borsót vagy mexikói zöldség-mixet (1-2 maréknyit). Szoktam rá önteni kicsi (két-három "köpet") ketchupot íznek.


Ezt eszem párolt zöldséggel és savanyúsággal.


Néha eszem hozzá pár szem hajában főtt krumplit (azt a nagyon kicsi fajtát szoktam, abból 3-4 darabot), vagy egy kis pirított gombát.

2014. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Zabkása a nagy kedvencem.
2014. aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

rengeteg dietas edesseg van :) egy egesz recept taram van belole.. ha gondolod leirom. de attol fugg hogy mit szeretsz.. van csokis,turos,zabos,gyumis...

es ami nem edesseg: imadom a csirkemellet fuszerpacban :)

van egy kfc-hez hasonlo ( majdnem megegyezo!!!) pacom,magam fejlesztettem es isteni :D de meg valami hianyzik belole amitol kfc fuszerezesu lesz :(

2014. aug. 27. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyümölcssaláta, mindig friss hozzávalókból. semmi cukor, csak egy kis fahéj és citromlé, ha kell.Pár szem mazsola azért megy bele, meg 1-2 gerezd dió összetördelve.
2014. aug. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát nem édesség de én imádom a párolt répát és úgy a párolt zöldségeket is mindenfélét sült hússal

fahéjas almakompót vanília aromával

gyümölcs joghurt

diós méz

most nagy kedvenc reggelire a zöldséges omlett vagy akár vacsorára is jó

szeretem a gyümölcsöket, mogyorót, pisztáciát is

2014. aug. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

-1 pohár natúr joghurt + valamilyen gyümölcs (pl. télen banán/alma,nyáron őszibarack/nektarin/körte) + 3-4 evőkanál zabkorpa/natúr müzli/zabpehely

-zabkása vízzel elkészítve + fahéj/kakaó + édesítő vagy gyümölcs

-natúr joghurtból és különböző fűszerekből öntet + zöldségek felszeletelve belemártogatni

-melegszendvics: tk kenyér + csirkemellsonka + kevés mozzarella + koktélparadicsom

-magában gyümölcsök felszeletelve

-banánfagyi: 1 db banánt beraksz a fagyasztóba 2-3-4 órára majd összeaprítod egy géppel (ha akarod kakaót hozzáadva "csokissá" varázsolhatod,de fahéj vagy vanília aroma is jó bele)

-házi krémtúró: 1 db banán + 100 g túró + kevés vanília aroma (be az aprítóba)

-bögrés süti tk lisztből és édesítővel

-bögrés süti banánból

-zabpelyhes palacsinta

-banánpalacsinta

-rántotta (akár édesítővel)

2014. aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 *Victorique* ***** válasza:

én ezeket szoktam:


-nyers répa

-gyümölcstál

-banánturmix

-diabetikus nápolyi

-pop-corn

-zabkása (bár ezt inkább reggeleire)

-sült csirkemell gyümölccsel, vagy friss salátával

2014. aug. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!