Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Zablisztből lehet kenyeret,...

Zablisztből lehet kenyeret, vagy valami hozzá hasonlót készíteni?

Figyelt kérdés
Vagy ha ebből nem, akkor pl. rizslisztből, vagy valamilyen nem búzalisztből? Kenyeret, pizzát lehet sütni ilyen lisztekből? Jó lesz?

2014. aug. 28. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy egyszerű zabpehely-lángos, ma este akarom megcsinálni!

Egyébként ha beírod a keresőbe, hogy zabpehely receptek, kismillió találatot fogsz kapni, de ha pl. a rizslisztet írod be, akkor pedig arra ad ki, stb. stb.

2014. aug. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Őszintén googleban azért nem szeretek recepteket keresni, mert többször jártam már úgy, hogy a megadott arányokat követve sem lett jó az eredmény. Itt pedig konkrét tapasztalatokat is kapok a válaszolóktól.

2014. aug. 28. 11:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudod én pl. hogy tegnap a net-ről leszedett zabpelyhes lángost megcsináltam, nekem sem sikerült egyből. Tehát gyakorolni kell, mert minden alapanyag másként dolgozik, másként alakul, mint az ezer éve megszokott fehérliszt.


De akik a recepteket a net-re felrakták, úgy tették azokat fel, hogy korábban már ők is kipróbálták, tehát saját maguk által elkészített recepteket találsz!!!

Mit gondolsz, hogy csak elméleti síkon "gyártott" recepteket ad le a googl????

2014. aug. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!